W sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy 21 czerwca br., odbyło się uroczyste podsumowanie 12. Europejskiej Nocy Muzeów. Przypominamy, że podczas tego wyjątkowego wieczoru na placu Solidarności powstał plac zabaw na wzór tych, które pamiętamy z PRL-u. Oczekującym na wejście, w szczególności najmłodszym gościom naszego oddziału, dodatkowo umilił czas niezwykły pokaz uczennic i uczniów z Zespołu Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej. Lech Karwowski dyrektor MNS podziękował za współpracę i pomoc młodym wolontariuszom, których zaangażowanie umożliwiło sprawną obsługę wielkiej liczby odwiedzających MNS–CDP w tym dniu. Wolontariusze z Zespołu Szkół Sportowych oraz z Gimnazjum nr 42  z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Szczecinie otrzymali referencje oraz publikacje MNS.

Na ręce pana Jarosława Dudy, dyrektora Zespołu Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej, Lech Karwowski wręczył podziękowania dla trenerów, dbających o sprawny i bezpieczny przebieg sportowych pokazów.

Młodzieży i ich opiekunom życzymy słonecznych oraz udanych wakacji. Do zobaczenia za rok!

opracowała Edyta Szumocka