Od 4 do 26 czerwca 2019 roku w Muzeum Narodowym w Szczecinie–Centrum Dialogu Przełomy można oglądać pierwodruk słynnego plakatu „W samo południe 4 czerwca 1989” autorstwa Tomasza Sarneckiego.

Plakat był najbardziej rozpoznawalnym materiałem promującym kampanię „drużyny Lecha”, którą opozycja prowadziła przed wyborami wiosną 1989 roku – Gary Cooper jako dobry szeryf walczący o sprawiedliwość, zdawał się gwarantować opozycji zwycięstwo, które faktycznie odniosła. W 1999 r. Victoria & Albert Museum w Londynie uznało dzieło Sarneckiego za jeden ze stu najważniejszych plakatów XX wieku.

Plakat „W samo południe 4 czerwca 1989” można oglądać w Przestrzeni dialogu MNS–CDP (poziom –1), w otoczeniu dwudziestu plakatów wykonanych z okazji 30. rocznicy wyborów czerwcowych przez wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kamieniu Pomorskim.